Розміщення електронного науково-практичного видання «Інтелектуалізація логістики та управління ланцюгами постачань» в пошукових системах, міжнародних наукометричних базах та репозитаріях
БАЗИ ДАННИХ НАУКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Index Copernicus
У базі ICI World of Journals зібрана інформація про наукові журнали з усього світу та розподілена по розділам.
ICI World of Journals є третьою за величиною міжнародною базою даних. Зареєстровані журнали проходять сувору всебічну оцінку щодо дотримання ними наукових та професійних стандартів. Завдяки великій пошуковій системі ICI World of Journals користувачі можуть знайти найактуальнішу інформацію по всім зареєстрованим журналам.
МІЖНАРОДНІ ТА НАЦІОНАЛЬНІ БІБЛІОТЕКИ
Національна бібліотека України
імені В. І. Вернадського
Фонди НБУВ – національна культурна спадщина України – нараховують майже 15,8 млн одиниць зберігання та є універсальними як за змістом, так і за видами документів.
Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського – головна всеукраїнська книгозбірня, загальнодержавний комплексний бібліотечно-інформаційний, науково-дослідний, науково-методичний та культурно-просвітницький центр, найбільше за обсягом документно-інформаційних ресурсів книгосховище України
КАТАЛОГИ ТА СИСТЕМИ ПОШУКУ
Google Scholar Index
Загальнодоступна пошукова система, що індексує метадані наукових публікацій з усіх галузей знання, опублікованих в різних форматах.
Індекс Google Академії містить в собі більшість рецензованих журналів найбільших наукових видавців Європи і Америки. Цей продукт має інструментарій для відстеження наукового цитування проіндексованих публікацій. Хоча компанія Google офіційно не розголошує обсяг індексу Google Академії, фахівцями цей обсяг оцінюється приблизно в 160 млн документів.
В процесі реєстраціі
Один із найвідоміших пошукових сервісів в світі, який надає відкритий доступ до матеріалів і індексує не тільки заголовки журналів, а й наукові статті.
Каталог прагне охопити всі відкриті наукові журнали, що дотримуються загальних принципів якості наукових видань, і тим самим сприяти їх поширенню, використанню і популяризації руху Відкритого доступу.
Ohio College Library Center
Глобальний федеративний бібліотечний каталог і найбільша в світі бібліографічна база даних, яка пропонує доступ до ресурсів з 170 країн світу.
База даних містить понад 330 млн записів, які сукупно надають інформацію про 2 млрд фізичних і електронних публікацій (статей, архівних матеріалів, книг, журналів, карт, музичних творів, відеозаписів та інших ресурсів), опублікованих на 485 мовах світу.
Ulrich’s Periodicals Directory
Авторитетна міжнародна база даних, яка містить опис понад 300 тисяч періодичних видань
Міжнародна база даних активно використовується співробітниками електронних каталогів, бібліотек, репозитаріїв, наукометричних баз Scopus і Web of Science для отримання докладної інформації про наукові журнали.
DOI in the system Crossref 10.46783
Об’єднання видавців наукових публікацій (журналів, монографій, збірників матеріалів конференцій)
Об’єднання створене з метою розробки та підтримки всесвітньої високотехнологічної інфраструктури наукових комунікацій. Головним завданням CrossRef є сприяння широкому використанню інноваційних технологій для прискорення і полегшення наукових досліджень. Усім статтями присвоюється DOI з префіксом 10.31498.
CiteFactor
Забезпечує індексування основних міжнародних журналів та матеріалів.
Метою є розповсюдження та простота використання наукових журналів з відкритим доступом. Автор може отримати інформацію про вплив факторів міжнародного журналу або наукової статті.
Open Academic Journals Index
Повнотекстова база даних відкритого доступу для наукових журналів.
В короткостроковій перспективі розглядається обчислення імпакт-фактора журналів. При розрахунку коефіцієнта впливу, велике значення мають показники, які повний архів отримав за попередні роки. Представлено понад 97 країн.
ResearchBib - Academic Recource Index
База даних відкритого доступу з високим стандартом індексування для дослідників і видавців. ResearchBib є найбільшою повною базою даних журналів в Інтернеті, доступною вільно.
База даних журналів намагається охопити всі наукові журнали і наукові журнали відкритого доступу, які використовують відповідну систему контролю якості, і база не буде обмежена конкретними мовами або предметними областями досліджень. База даних містить понад 420 000 журналів від різних видавців.
Zenodo
Універсальний репозиторій відкритого доступу, розроблений в рамках європейської програми OpenAIRE і керований CERN
Система дозволяє дослідникам депонувати набори даних, дослідницьке програмне забезпечення, звіти та будь-які інші цифрові результати, пов’язані з дослідженнями. На кожний елемент надається цифровий ідентифікатор об’єкта (DOI), що дозволяє легко цитувати збережені дані.
Scientific Indexing Services
SIS Засновано групою понад 70 відомих вчених з різних країн світу з конкретною метою – надання якісної інформації для дослідників.
SIS пропонує науковцям доступ до академічних баз даних. В основному це: індексація цитат, аналіз і підтримка баз цитат, що охоплюють тисячі академічних журналів та книг.
InfoBase Index
Мультидисциплінарна база даних, що індексує наукові статті з усього світу. Кожного дня обсяги наукової інформації зростають.
Більшість журналів – це рецензовані видання з високими редакційними стандартами. InfoBase Index має на меті збільшення видимості журналів відкритого доступу, сприяючи їх просуванню та підвищенню рейтингу.
International Center ISSN 2708-3195
Сервіс, пропонований Міжнародним центром ISSN за підтримки Комунікаційно-інформаційного сектора ЮНЕСКО. Каталог ROAD надає безкоштовний доступ до тих бібліографічних записів ISSN, які описують наукові ресурси відкритого доступу.
ROAD узгоджується з діяльністю ЮНЕСКО по просуванню відкритого доступу до наукових ресурсів. ROAD доповнює створений ЮНЕСКО Глобальний портал по відкритому доступу (GOAP), що надає повний огляд наукової інформації відкритого доступу в усьому світі.
Open AIRE
OpenAIRE-Advance отримує фінансування від програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій “Горизонт 2020”. Залучення всіх зацікавлених сторін до ефективного впровадження Open Science
Ми робимо всю дослідницьку інформацію у вільному доступі, щоб сторонні постачальники створювали послуги з доданою вартістю, щоб сприяти кращому розумінню наукових знань, тоді як ми шукаємо відкриті та інноваційні наукові послуги зв’язку. Ми будуємо Європейську науково-дослідну інформаційну систему, яка охоплює всі дослідження та забезпечує готову звітність, моніторинг та аналіз.