Обмеження журналу для авторів

Основна мета введення обмеженьнедопущення накрутки індексів цитування за рахунок самоцитування і крос-цитування. Ми віримо, що більшість наших авторів не використовують сумнівних методів, тому обмеження їх не торкнуться.

1. В одному номері може бути опубліковано не більше двох статей одного автора (в будь-якому складі авторів).

Якщо вам потрібно оперативно опублікувати понад п’яти статей, то рекомендуємо вам об’єднати деякі з них, або перенести частину статей в наступний номер журналу.

2. Список літератури не повинен бути занадто об'ємним: індекс обсягу бібліографії не повинен перевищувати 6.

Щоб розрахувати індекс обсягу бібліографії, необхідно розділити кількість джерел в списку літератури на загальну кількість сторінок у статті.

Приклад 1. У списку літератури – 35 джерел, в статті – 5 сторінок. Індекс обсягу бібліографії дорівнює 35/5 = 7 (більше 6). Отже, в списку літератури занадто багато джерел. Потрібно або скоротити список літератури, або збільшити змістовний обсяг статті.

Приклад 2. У списку літератури – 15 джерел, в статті – 6 сторінок. Індекс обсягу бібліографії дорівнює 15/6 = 2,5 (менше 6). Отже, граничний обсяг бібліографії не перевищено, стаття задовольняє обмеження.

Винятком можуть бути статті, метою яких є огляд різноманітних джерел.

3. Не допускається велика кількість посилань на Електронний науково-практичний журнал “Інтелектуалізація логістики та управління ланцюгами постачань”: відсоток самоцитування журналу не повинен перевищувати 30%.

Щоб розрахувати цей показник, розділіть кількість посилань на Електронний науково-практичний журнал «Інтелектуалізація управління ланцюгами постачань» в списку літератури на загальну кількість джерел.

Приклад 1. У списку літератури – 20 джерел, з них 10 – це інші статті з Електронного науково-практичного журналу «Інтелектуалізація управління ланцюгами постачань». 10 статей з 20 – це 50% (більше 30%). Отже, частина посилань на Електронний науково-практичний журнал «Інтелектуалізація управління ланцюгами постачань» необхідно або прибрати, або замінити їх посиланнями на інші використані джерела.


Приклад 2. У списку літератури – 10 джерел, з них 2 – це інші статті з Електронного науково-практичного журналу «Інтелектуалізація управління ланцюгами постачань». 2 статті з 10 – це 20% (менше 30%). Отже, відсоток самоцитування журналу не перевищено, стаття задовольняє обмеженням.