Обмеження журналу для авторів

Основна мета введення обмеженьнедопущення накрутки індексів цитування за рахунок самоцитування і крос-цитування. Ми віримо, що більшість наших авторів не використовують сумнівних методів, тому обмеження їх не торкнуться.

1. В одному номері може бути опубліковано не більше двох статей одного автора (в будь-якому складі авторів).

Якщо вам потрібно оперативно опублікувати понад п’яти статей, то рекомендуємо вам об’єднати деякі з них, або перенести частину статей в наступний номер журналу.

2. Список літератури не повинен бути занадто об'ємним: індекс обсягу бібліографії не повинен перевищувати 6.

Щоб розрахувати індекс обсягу бібліографії, необхідно розділити кількість джерел в списку літератури на загальну кількість сторінок у статті.

Приклад 1. У списку літератури – 35 джерел, в статті – 5 сторінок. Індекс обсягу бібліографії дорівнює 35/5 = 7 (більше 6). Отже, в списку літератури занадто багато джерел. Потрібно або скоротити список літератури, або збільшити змістовний обсяг статті.

Приклад 2. У списку літератури – 15 джерел, в статті – 6 сторінок. Індекс обсягу бібліографії дорівнює 15/6 = 2,5 (менше 6). Отже, граничний обсяг бібліографії не перевищено, стаття задовольняє обмеження.

Винятком можуть бути статті, метою яких є огляд різноманітних джерел.

3. Не допускається велика кількість посилань на Електронний науково-практичний журнал “Інтелектуалізація логістики та управління ланцюгами постачань”: відсоток самоцитування журналу не повинен перевищувати 30%.

Щоб розрахувати цей показник, розділіть кількість посилань на Електронний науково-практичний журнал «Інтелектуалізація управління ланцюгами постачань» в списку літератури на загальну кількість джерел.

Приклад 1. У списку літератури – 20 джерел, з них 10 – це інші статті з Електронного науково-практичного журналу «Інтелектуалізація управління ланцюгами постачань». 10 статей з 20 – це 50% (більше 30%). Отже, частина посилань на Електронний науково-практичний журнал «Інтелектуалізація управління ланцюгами постачань» необхідно або прибрати, або замінити їх посиланнями на інші використані джерела.


Приклад 2. У списку літератури – 10 джерел, з них 2 – це інші статті з Електронного науково-практичного журналу «Інтелектуалізація управління ланцюгами постачань». 2 статті з 10 – це 20% (менше 30%). Отже, відсоток самоцитування журналу не перевищено, стаття задовольняє обмеженням.

https://ahlimediapress.com/https://ahlimediapress.com/slot-deposit-pulsa/https://biologi.ipb.ac.id/~ojsbio/js/slot-online/https://docomomobrasil.com/slot-deposit-pulsa/https://docomomobrasil.com/rtp-slot/https://aar-healthcare.com/joker123/http://rbiad.com.br/slot-deposit-pulsa/https://sigmaslot.weebly.com/https://journals.woundscanada.ca/pragmatic-play/https://docomomobrasil.com/slot-server-luar/https://revistas.pge.sp.gov.br/pages/slot-gacor-4d/http://tv.creson.edu.mx/slot-dana/http://divulgacao.canalciencia.ibict.br/livros/https://sipak.rokanhulukab.go.id/slot777/https://revista.sthembrasil.com/slot-deposit-dana/https://publicacoes.sei.ba.gov.br/slot-gacor-2023/https://journals.woundscanada.ca/slot-deposit-pulsa/https://publicacoes.sei.ba.gov.br/slot-deposit-pulsa/https://www.revistadefilosofia.org/slot-deposit-dana/https://ojs.cnpma.embrapa.br/ojs/slot-gacor-maxwin/http://docomomobrasil.com/slot-demo/https://agrojr.ru/slot-demo/https://ncst.mw/slot-demo-pragmatic/https://deiferreyra.com/joker123/http://maees.khnu.km.ua/slot-gacor/http://georeview.usv.ro/slot-demo/https://verba.press/slot-gacor/https://oabjoinville.org.br/togel-online/