Редакційна політика

Редакційна колегія електронного науково-практичного журналу “Інтелектуалізація логістики та управління ланцюгами постачань” підтримує високий рівень вимог при відборі та прийомі рукописів для подальшої публікації. При розробці положень редакційної політики видання редакція керувалася:
Редакційна колегія електронного науково-практичного журналу “Інтелектуалізація логістики та управління ланцюгами постачань” в своїй діяльності зобов’язується суворо дотримуватися етичних принципів наукових публікацій і вимагає їх дотримання від всіх учасників видавничого процесу.

Професійна етика авторів наукових публікацій

Автор (або колектив авторів) усвідомлює, що несе відповідальність за результати наукового дослідження, що передбачає дотримання наступних принципів:
Зі свого боку редакція готова докласти всіх зусиль до виявлення та припинення будь-яких неетичних практик. Ми обіцяємо вживати відповідних заходів, а також звертати пильну увагу на будь-яку надану нам інформацію, яка буде свідчити про неетичну поведінку того чи іншого автора. Виявлення порушень етики тягне за собою відмову в публікації.
Більш того, ми будемо відкликати попередні рукописи та публічно повідомимо про виявлені факти неетичної поведінки, якщо у нас в розпорядженні опиняться неспростовні докази подібних діянь. Якщо буде виявлено, що рукопис містить відвертий наклеп, порушує законодавство або норми авторського права, то редакція вважає себе зобов’язаною видалити її з веб-сайту і з бази даних в мережі Інтернет. Подібні крайні заходи можуть бути застосовані виключно при дотриманні максимальної відкритості і публічності.

Професійна етика в діяльності редактора і видавця

У своїй діяльності редактор, який здійснює підготовку матеріалів для публікації, несе відповідальність за оприлюднення авторських творів, що призводить до необхідності проходження наступних основоположних принципів:

Професійна етика в діяльності рецензента

Рецензент, як експерт, який діє від імені редакційної ради електронного науково-практичного журналу “Інтелектуалізація логістики та управління ланцюгами постачань”, здійснює наукову експертизу авторських матеріалів з метою визначення можливості їх публікації, внаслідок чого його дії повинні носити неупереджений характер, що полягає в дотриманні наступних принципів:

Відтворення матеріалів журналів

Ліцензійні умови: кожен автор зберігає авторське право, а також надає журналу право першого опублікування оригінальних наукових досліджень та статей на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License International CC-BY, що дозволяє іншим розповсюджувати роботу з визнанням авторства твору та першої публікації в даному журналі.

Відкритий доступ: Електронний науково-практичний журнал “Інтелектуалізація логістики та управління ланцюгами постачань” дотримується політики відкритого доступу. Усі опубліковані в журналі статті перебувають у вільному (безкоштовному) доступі відразу після публікації номера. Доступ до всіх статей журналу представлено в розділі Архів видання.

Все зазначене вище відповідає правилам Committee on Publication Ethics (COPE), Budapest Open Access Initiative (BOAI) та Berlin Declaration on Open Access to Knowledge in the Sciences and Humanities.

Редакційною колегією електронного науково-практичного журналу “Інтелектуалізація логістики та управління ланцюгами постачань” вжито всіх заходів для забезпечення високих етичних і професійних стандартів, заснованих на Принципах прозорості та найкращої практики наукових публікацій.

https://nrais.dgda.gov.bd/public/jepang/https://learning.modernland.co.id/api/toto/http://himatikauny.org/wp-includes/mahjong-ways-3/https://www.jst.hvu.edu.vn/akun-pro-kamboja/https://section.iaesonline.com/akun-pro-kamboja/https://journals.uol.edu.pk/sugar-rush/http://mysimpeg.gowakab.go.id/mysimpeg/aset/https://jurnal.jsa.ikippgriptk.ac.id/plugins/https://ppid.cimahikota.go.id/assets/demo/https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://silasa.sarolangunkab.go.id/swal/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/img/cover/10k/