Авторські права та ліцензування

Відправляючи статтю до редакції, автор(и) автоматично надають редакції права редагувати, а також розміщувати матеріали статті на офіційному сайті журналу.

Автори зберігають за собою авторські права й одночасно надають журналу право першої публікації, що дозволяє поширювати цей матеріал на умовах ліцензії Creative Commons Attribution Licens 4.0 International (CC BY 4.0) із зазначенням авторства та первинної публікації в цьому журналі. Автори погоджуються, що всі матеріали, представлені в публікації, перебувають у вільному доступі й можуть бути використані іншими дослідниками з науковою некомерційною метою на умовах зазначеної ліцензії.

За авторами зберігається право відтворювати зміст статті в процесі викладання, використовувати матеріали статті в будь-якій іншій своїй роботі, розміщувати копію статті в будь-яких інших джерелах масової інформації, із обов’язковим зазначенням вихідних даних статті в електронному науково-практичному журналі «Інтеллектуалізація логістики та управління ланцюгами постачання».

Конфлікт інтересів

Редакція журналу передбачає одержання від автора (авторів) інформації про відсутність будь-яких конфліктів інтересів. У разі можливості виникнення конфлікту інтересів, здатного вплинути на інтерпретацію результатів і судження рецензентів, автор має заявити про це. Автори несуть відповідальність за вказівку потенційних конфліктів інтересів, які можуть вплинути на прийняття рішення про публікацію їхньої статті.

Редактор і будь-який член редакційної колегії та/або рецензент не повинен розглядати рукописів у випадку будь-яких конфліктів інтересів, що виникають у результаті спільних, конкурентних або інших відносин чи зв’язків з будь-яким автором, установою, що мають відношення до рукопису. Редактор повинен вимагати від усіх учасників розкривати відповідні конкуруючі інтереси. У разі виявлення конкуруючих інтересів після публікації, виправлення мають бути опубліковані. Відкликання або вираження занепокоєння можуть бути опубліковані в разі потреби. Рецензенти несуть відповідальність за об’єктивність, професіоналізм, неупередженість і конфіденційність оцінки змісту наукової статті.
https://nrais.dgda.gov.bd/public/jepang/https://learning.modernland.co.id/api/toto/http://himatikauny.org/wp-includes/mahjong-ways-3/https://www.jst.hvu.edu.vn/akun-pro-kamboja/https://section.iaesonline.com/akun-pro-kamboja/https://journals.uol.edu.pk/sugar-rush/http://mysimpeg.gowakab.go.id/mysimpeg/aset/https://jurnal.jsa.ikippgriptk.ac.id/plugins/https://ppid.cimahikota.go.id/assets/demo/https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://silasa.sarolangunkab.go.id/swal/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/img/cover/10k/