Концепція журналу орієнтована на розбудову стійкої моделі взаємодії науки, бізнеса та суспільства з метою формування та розповсюдження передових знань і практик переходу вітчизняної логістичної системи на інноваційний шлях розвитку.

Редакційна колегія Електронного науково-практичного журналу дотримується принципу «Відкритої науки» під яким розуміється публікація практико-орієнтованих досліджень, наукові результати яких стають відритими і доступними за межами вузького кола науковців та мають цінність для бізнес-середовища і практичного застосування.

Редакційна колегія здійснює внутрішнє та організує зовнішнє рецензування матеріалів, що готуються до публікації в науково-практичному журналі.

Електронний науково-практичний журнал зареєстровано в міжнародних наукометричних базах, репозитаріях та пошукових системах. Основною характеристикою видання є показник індексування науково-метричними базами даних який відображає значимість і ефективність наукових публікацій за допомогою показників: індексу цитування, індексу хірша та імпакт фактору (кількості цитувань протягом двох років після публікації).

Редакційна колегія електронного науково-практичного журналу “Інтелектуалізація логістики та управління ланцюгами постачань” запрошує до співпраці, обговорень та дискусій науковців, фахівців та представників бізнесу які зацікавленні в дослідженнях та науково-практичних розробках сучасних напрямків економіки знань, трансферу інновацій, інтелектуалізації управління, соціопсихологія партнерських відносин в ланцюгах постачань з використанням хмарних технологій, штучного інтелекту та машинного навчання, нейронних систем управління бізнес-процесами.

Матеріали , які надходять для публікації в електронному науково-практичному журналі «Інтелектуалізація логістики та управління ланцюгами постачань», проходять анонімне рецензування та перевірку на наявність плагіату.

готується до випуску

Мова публікації: англійська.
Фахова реєстрація: категорія «Б».

Електронний науково-практичний Журнал з відкритим доступом

Матеріали електроного науково-практичного журналу для ознайомлення є безкоштовними для користувачів або установ. Користувачам дозволено завантажувати, читати, поширювати, друкувати, копіювати або посилатися на повний текст статті в електроному науково-практичному журналі, не питаючи дозволу від видавця або автора.

Всі отримані матеріали обов’язково підлягають рецензуванню. Редакційна колегія вибирає рецензентів з числа найбільш відомих наукових діячів у своїй галузі знань як вітчизняних так і закордонних.
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЖУРНАЛ
Видається: з 2020 року.
Мова публікації: англійська.
Періодичність виходу: 1 раз в 2 місяці.
Мета журналу формування та розповсюдження передових знань і практик переходу вітчизняної логістичної системи на інноваційний шлях розвитку.
Галузь науки: економічні науки.
Спеціалізація:
073 – Менеджмент
051 – Економіка

Фахова реєстрація (категорія «Б»): Наказ МОН України від 10 жовтня 2022 року № 894 (Додаток 2)

ISSN 2708-3195 (on-line)
DOI: 10.46783
Видавець: ТОВ «Віолд»
Засновники:
– ТОВ «Віолд»

«Intellectualization of logistics and Supply Chain Management: electronic scientific and practical edition» – перше спільне періодичне міжнародне науково-практичне видання в сфері логістики та управління ланцюгами постачань. Результат міжнародного співробітництва вчених двох країн – України та Польщі.

Електронний науково-практичний журнал "Інтелектуалізація логістики та управління ланцюгами постачань" зареєстровано в міжнародних наукометричних базах, репозитаріях та пошукових системах

Основною характеристикою наукового видання є його показник індексування наукометричними база даних, який відображає в кількісних показниках ефективність наукової діяльності. З точки зору практики це бібліографічна і реферативна інформаційна система, що дозволяє кількісно відслідковувати цитованість статей, що публікуються. В даний час найбільш інформативними в цьому плані є такі наукометричних показники – індекс цитування, індекс Хірша та імпакт-фактор (кількість цитувань протягом 2 років після публікації).

Редколегія систематично опрацьовує всі можливості для розвитку журналу та включення його в міжнародні електронні каталоги та наукометричні бази даних, щоб підвищити рейтинг журналу та індекси цитування його авторів.

Ліцензійні умови: кожен автор зберігає авторське право, а також надає журналу право першого опублікування оригінальних наукових досліджень та статей на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License International CC-BY, що дозволяє іншим розповсюджувати роботу з визнанням авторства твору та першої публікації в даному журналі.

Відкритий доступ: Електронний науково-практичний журнал “Інтелектуалізація логістики та управління ланцюгами постачань” дотримується політики відкритого доступу. Усі опубліковані в журналі статті перебувають у вільному (безкоштовному) доступі відразу після публікації номера. Доступ до всіх статей журналу представлено в розділі Архів видання.
Все зазначене вище відповідає правилам Committee on Publication Ethics (COPE) , Budapest Open Access Initiative (BOAI) та Berlin Declaration on Open Access to Knowledge in the Sciences and Humanities.

Редакційною колегією електронного науково-практичного журналу “Інтелектуалізація логістики та управління ланцюгами постачань” вжито всіх заходів для забезпечення високих етичних і професійних стандартів, заснованих на Принципах прозорості та найкращої практики наукових публікацій.

Електронний науково-практичний журнал "Інтелектуалізація логістики та управління ланцюгами постачань" індексується у наступних наукометричних системах

Науково-практичний журнал безперервно приймає наукові статті

Вимоги до статей та Умови публікації розміщено в розділі «Інформація для авторів».

Електронна адреса для листування та відправки статей: support@smart-scm.org
Контактна інформація:

Головний редактор: Марія ГРИГОРАК
E-mail: hryhorak@smart-scm.org

Відповідальний секретар: Володимир ДАВИДЕНКО
E-mail: davidenko@smart-scm.org
Телефон: +38(063) 593-30-41

Час роботи
ПН-ПТ: 9:00 – 18:00
СБ-НД: вихідний

Адреса для листування
Володимир ДАВИДЕНКО
Національний авіаційний університет
пр-т Любомира Гузара 1, к. 2-132
м. Київ
Україна
03058

https://nrais.dgda.gov.bd/public/jepang/https://learning.modernland.co.id/api/toto/http://himatikauny.org/wp-includes/mahjong-ways-3/https://www.jst.hvu.edu.vn/akun-pro-kamboja/https://section.iaesonline.com/akun-pro-kamboja/https://journals.uol.edu.pk/sugar-rush/http://mysimpeg.gowakab.go.id/mysimpeg/aset/https://jurnal.jsa.ikippgriptk.ac.id/plugins/https://ppid.cimahikota.go.id/assets/demo/https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://silasa.sarolangunkab.go.id/swal/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/img/cover/10k/